אודות JlMall – הקניון הווירטואלי של ירושלים

אין כמו להיכנס למכולת ליד הבית ולהגיד למוכר "תרשום לי", אין כמו לפגוש את המוכר מחנות הפרחים האהובה עליך בתור לפלאפל השכונתי ולסגור על זר להורים לשבת ואין כמו לצאת לארוחה משובחת באחת המסעדות הירושלמיות המעולות שהן חלק מהסצינה הקולינרית המטריפה של העיר.

בקיצור – אין כמו הקהילה הירושלמית! היום אתם יכולים להמשיך לחוות את כל זה, אבל בתוספת הנוחות, הזמינות והחדשנות של קניות במרחב הדיגיטלי.

במיוחד היום, מרכיב מהותי ובלתי נפרד מלהיות חלק מירושלים ומאינספור הקהילות המרכיבות את העיר המהממת הזו שלנו הוא לצרוך ולרכוש מעסקים מקומיים. גם כדי לתמוך בכלכלה המקומית אבל במיוחד כדי ליהנות ממוצרים ושירותים מעולים, זמינים ומהירים וממגוון בלתי נתפס של אפשרויות סופר איכותיות.

הכירו את JlMall, הקניון הווירטואלי של ירושלים, שהוקם, ביוזמת העירייה, כדי לשמור על קהילת העסקים הירושלמית גם במרחב הדיגיטלי ולקדם אותה הכי גבוה שאפשר. השילוב האופטימאלי בין לקנות מקומי בירושלים לבין הנוחות והזמינות של רכישות אונליין.

 

אוהבים את ירושלים, קונים מקומי!

העסקים המקומיים של ירושלים מהווים במובנים רבים את הנשמה של העיר, את ה"קסם" הזה המייצר את מרקם החיים הכה ייחודי וצבעוני שאפשר למצוא רק בירושלים. רכישת מוצרים ושירותים באופן מקומי טובה לעיר שלנו, טובה לשכונות שלנו, טובה לכלכלה המקומית וכמובן טובה לכלל הירושלמים. ולא פחות חשוב, רכישה מקומית בירושלים טובה לכם – מקומיים ומבקרים כאחד – פשוט כי בעיר יש שפע מדהים, מיוחד ואיכותי ביותר של חנויות, מסעדות, אתרי בילוי, יוצרים, ספקים ועסקים מכל הסוגים והתחומים.

בקניון הווירטואלי תוכלו למצוא מגוון עסקים ירושלמים, כולם בעלי אתר עם אפשרות לרכישה דיגיטלית, כדי שתוכלו להמשיך לקנות אצל העסקים המקומיים האהובים עליכם, לפרגן לעסקים השכונתיים ולהכיר עוד מגוון עסקים ירושלמים איכותיים!

אתם מוזמנים לשוטט באתר שלנו ובו שפע אדיר של עסקים מקומיים, כולם במרחק  קליק אחד מכם ואפילו לא צריך לצאת מהבית כדי לקנות מקומי. עכשיו, לכם רק נשאר ליהנות ממשלוח עד הבית של מוצרים ירושלמיים, מקומיים ואיכותיים או לבחור דרך האתר את היעד המושלם ליציאת הבילוי הבאה שלכם.

הקניון מתעדכן באופן תדיר ותוכלו למצוא בו מגוון עסקים מכל מגזרי הפעילות הכלכלית והצרכנית, כמו גם הנחות והטבות ייחודיות לגולשי הקניון והמלצות שונות ומגניבות. צוות הקניון עובד כל הזמן כדי לתת לכם רעיונות מה ואיפה לקנות, איפה לאכול ולבלות וכדי שתכירו עוד עסקים מעולים שיש בעיר המדהימה שלנו.

אתם עוד כאן? צאו לסיבוב בקניון הווירטואלי ותתחדשו!

הירשמו לאתר לקבלת עדכונים וכדי להיות הכי בעניינים

התרשמתם וכבר מדגדג לכם בארנק? מתלהבים לקנות אונליין בעסקים הירושלמים האהובים עליכם וגם לגלות שפע חדש של חנויות ומקומות בילוי? הירשמו לאתר, הצטרפו למועדון הלקוחות JlMall ותהיו הכי מעודכנים שאפשר לגבי הטבות מיוחדות שעסקים מקומיים מציעים במיוחד לכם, חנויות חדשות ושלל חדשות צרכניות על מגזר העסקים המקומיים בירושלים.

אם אתם בעלי עסקים ירושלמים ורוצים לקדם את העסק שלכם, לקבל חשיפה לעוד לקוחות ולהתאים את הפעילות העסקית למציאות הדיגיטלית של היום? הצטרפו בחינם לקניון הווירטואלי של ירושלים, קבלו שיווק חינמי וממוקד דרך האתר ובמהרה תתחילו לראות עוד לקוחות ומכירות.

 

אתר הקניון הווירטואלי של ירושלים – חדשנות דיגיטלית המשרתת עסקים, תושבים ומבקרים. הזדמנות נהדרת לבעלי עסקים ולתושבים לתמוך בכלכלה המקומית ולהמשיך לקדם את ירושלים. אז יאללה, צאו לשופינג!